„Kropla drąży skałę nie siłą,

lecz ciągłym padaniem.”

- Owidiusz

Wielki powrót na myszkowską scenę - koncert charytatywny - podsumowanie

<

W ubiegły piątek 20.10.2017 na deskach myszkowskiego Domu Kultury wystąpiły dla naszej Fundacji popularne niegdyś w naszym mieście zespoły rockowe. Po latach spotkali się ponownie i zagrali dostarczając wielu emocji, a także wzruszeń zespoły takie jak: TAMPAX, JAPKO, SKODURY, NO WAY, FLOWER POWER, a także znany obecnie CHŁOP POLSKI. Udanym debiutem okazała się również zupełnie nowa grupa muzyków pod nazwą 5-PAK, która zorganizowała się i opracowała swój repertuar specjalnie na tę okazję. Emocji tego wieczoru dostarczyła również licytacja przedmiotów takich jak między innymi oryginalne obrazy, cenne książki, rękodzieła czy vouchery będące zaproszeniem na konkretne wydarzenie. Dzięki WSZYSTKIM, którzy zdecydowali się wesprzeć naszych podopiecznych poprzez zakup cegiełek, ale także dzięki TYM, którzy tak aktywnie uczestniczyli w licytacji udało się zebrać kwotę  7 725, 20 zł.  

Koncert ten był niejako spotkaniem pasji: tych, które lata wstecz zrodziły się w MDK w Myszkowie, ale również tych, które spowodowały utworzenie się nowych  formacji muzycznych, jak wspomniany wcześniej 5-PAK.

A to wszystko w jednym celu: by móc nieść pomoc najbardziej potrzebującym. Serdecznie dziękujemy za ten odzew, zaangażowanie, ale również odwagę i wspaniałą zabawę.

Dziękujemy również naszym partnerom:

MDK Myszków -  pomoc w organizacji koncertu i udostępnienie sali widowiskowej

CKM Włókniarz Częstochowa za przybycie i prezentację

Wolontariuszom z Ochotnicznej Straży Pożarnej w Myszkowie

Firmie Poldruk i Barcoo za wydrukowanie materiałów poligraficznych

Gazecie Myszkowskiej za publikację na swoich łamach

Wszystkim innym, którzy w jakimkolwiek stopniu przyczynili się do sukcesu tego przedsięwzięcia, bo " kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem".

Zdjęcia: archiwum własne oraz Pajla Photography

Wpłać darowiznę

Partnerzy i sponsorzy

Fanimani banner
Fanimani banner