„Kropla drąży skałę nie siłą,

lecz ciągłym padaniem.”

- Owidiusz

Charytatywny Wieczór Baletowy - podsumowanie

<

3 grudnia 2017 roku w Myszkowskim Domu Kultury wystąpiły dzieci z Ogniska Baletowego z Żarek pod kierownictwem Pana Łukasza Zasika przedstawiając balet pt "Jezioro Łabędzie" Piotra Czajkowskiego. Było to pierwsze takie wydarzenie w naszym Domu Kultury, które zostało przyjęte z dużym aplauzem widowni, która tego dnia zapełniła wszystkie niemalże miejsca. Piękna muzyka oraz wspaniale przygotowane dzieci dostarczyły niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Natomiast przed , jak i w przerwie przedstawienia można było nabyć ozdoby Bożonarodzeniowe wykonane przez Uczestników Warsztatów Terapii Dziennej w Wojsławicach oraz Stowarzyszenie "W Stronę Marzeń". Dzięki temu przedsięwzięciu zebraliśmy 10 100,00 zł - dochód z cegiełek oraz 750,00 zł - dochód z puszek. Pieniądze te zostaną przekazane na potrzeby podopiecznych naszej Fundacji.

Wielkie podziękowania dla Wszystkich, dzięki którym udało się zorganizować Wieczór Baletowy, a w szczególności dla Dzieci, które z takim oddaniem wprowadziły nas w podniosły nastrój.

Dziękujemy Panu Łukaszowi Zasikowi  za wspaniałe przygotowanie młodych artystów.

Dziękujemy MDK Myszków, a w szczególności Pani Aleksandrze Podgórskiej za udostępnienie sali widowiskowej i pomoc organizacyjną, a także MDK Żarki i Pani Magdalenie Brzegowskiej za pomoc w organizacji.

Dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek inny, najmniejszy sposób przyczynili się do powodzenia Charytatywnego Wieczoru Baletowego na rzecz podopiecznych naszej Fundacji.

Dziękujemy Wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić ten wieczór z nami.

Wpłać darowiznę

Partnerzy i sponsorzy

Fanimani banner
Fanimani banner