wstazka

„Kropla drąży skałę nie siłą,

lecz ciągłym padaniem.”

- Owidiusz

Wiktor Filas - Przekaż 1%

<

Mam na imię Wiktor. Urodziłem się w 2002 roku. Jak wielu chłopców w moim wieku bardzo lubię piłkę nożną i w wolnych chwilach oglądam mecze i kibicuje naszej drużynie. Niestety sam nie mogę zagrać gdyż od urodzenia choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce. MPD jest następstwem niedotlenienia okołoporodowego, dlatego od urodzenia moją codziennością są ćwiczenia... rehabilitacja… wizyty u specjalistów… operacje… i tak bez przerwy walka o kolejny krok do samodzielności.

W ostatnim czasie pozytywnie przeszedłem próbę chodzenia w urządzeniu NF-Walker. Ten dynamiczny pionizator umożliwiłby mi  swobodną komunikację zarówno w pomieszczeniach jak i na dworze. Urządzenie zapewnia poprawną postawę ciała i może zapobiec kolejnym operacjom bioder.  Niestety zostało wycenione na 38500zł, a przy bardzo wysokich kosztach rehabilitacji rodzice nie są w stanie zapewnić mi takiego urządzenia. Dlatego bardzo proszę o wsparcie finansowe. Każda złotówka jest dla mnie ważna.

Jeśli możesz wpłać dowolną kwotę na konto fundacji:
FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM „SŁONECZKO”
Stawnica 33, 77-400 Złotów
SLB Zakrzewo 0/ Złotów nr konta 89894400030000208820000010
Z DOPISKIEM „WIKTOR FILAS SYMBOL 6/F – LECZENIE I REHABILITACJA”

Lub przekaż 1% podatku na leczenie i rehabilitację wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT należy wpisać: KRS: 0000186434

W pozycji INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE należy wpisać:
WIKTOR FILAS – SYMBOL 6/F – LECZENIE I REHABILITACJA

Wpłać darowiznę

Partnerzy i sponsorzy

Fanimani banner
Fanimani banner