„Kropla drąży skałę nie siłą,

lecz ciągłym padaniem.”

- Owidiusz

Charytatywny Wieczór Baletowy - Życie Bo - NOWY TERMIN

< Powrót 2018-11-05

Fundacja "Kropla Szczęścia" po raz kolejny zaprasza na charytatywny wieczór baletowy, który odbędzie się w MDK Myszków 02.12.2018r. o godz. 16:00.

Podobnie jak w zeszłym roku dla naszych podopiecznych wystąpią dzieci z Ogniska Baletowego w Żarkach, którego założycielem jest Pan Łukasz Zasik. "Życie Bo" to wyjątkowa opowieść na kanwie życia Boba Marleya. Wydarzenie jest objęte patronatem medialnym.  Zapraszamy wszystkich do udzialu w tym szczególnym wieczorze - cegiełki do nabycia w sekretariacie MDK Myszków. 

UWAGA: Z powodu licznych aktywności kulturalnych w Myszkowie oraz Powiecie związanych z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości zdecydowaliśmy o zmianie terminu Baletu Charytatywnego "Życie Bo"  z 10.11.2018 na 02.12.2018r. godz. 16:00

Osoby, które już nabyły cegiełkę na charytatywny wieczór baletowy będą mogły ją wykorzystać w nowym terminie. W przypadku niemożliwości przybycia na wieczór baletowy w nowym terminie prosimy o zwrot cegiełki w miejscu, w którym została nabyta.
Bardzo przepraszamy za wszelkie wynikłe z tego tytułu trudności. Mamy nadzieję spotkać się z Państwem w okresie przedświątecznym 2 grudnia 2018.
W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami:
fundacja@kroplaszczescia.pl lub pod numerem telefonu 514 841 826

 Fundacja "Kropla Szczęścia" jest organizacją non-profit (czyli działającą nie dla zysku) i z uzyskanych zbiórek nie pobiera żadnych prowizji, co oznacza, że wszystkie pozyskane środki finansowe są w pełni przeznaczone na realizacje celów statutowych. 

 

Partnerzy i sponsorzy

Fanimani banner
Fanimani banner