„Kropla drąży skałę nie siłą,

lecz ciągłym padaniem.”

- Owidiusz

Marzena Bogacz

< Powrót 2020-12-23

Kochani,
dzięki Waszej ofiarności i zaangażowaniu zebraliśmy na zrzutka.pl ponad 120tys. na leczenie Marzenki. Niestety los chciał inaczej... Nie udało się tych środków w pełni wykorzystać. Po rozmowie z Rodziną naszej podopiecznej i w zgodzie z ich decyzją zebrane środki pozostają do wykorzystania przez Fundację Kropla Szczęścia zgodnie z celem statutowym fundacji. Wolą Marzeny było również przeznaczyć niewykorzystane środki na cele charytatywne. Jej postawa była zupełnie naturalna, bo każdy kto Ją znał, wie jak lubiła być pomocna. Dlatego z pełną odpowiedzialnością podejmujemy się kontynuować Jej wolę i pomagać tam gdzie jest to konieczne, bo dobro, które z tego płynie jest ponad „tu i teraz”, jest jak spotkanie z Nią samą. Nie przemija.
Na bieżąco będziemy informować o podjętych działaniach dobroczynnych i udzielonych formach pomocy na naszym profilu na facebooku oraz stronie internetowej.

Fundacja "Kropla Szczęścia" jest organizacją non-profit (czyli działającą nie dla zysku) i z uzyskanych zbiórek nie pobiera żadnych prowizji, co oznacza, że wszystkie pozyskane środki finansowe są w pełni przeznaczone na realizacje celów statutowych. 

Partnerzy i sponsorzy

Fanimani banner
Fanimani banner