cookies

„Kropla drąży skałę nie siłą,

lecz ciągłym padaniem.”

- Owidiusz

Udana zbiórka dla Natana

< Powrót 2021-09-27

Zakończyliśmy zbiórkę internetową na zakup pompy insulinowej dla Natana, którą organizowaliśmy za pośrednictwem portalu zrzutka.pl  W sumie zebraliśmy kwotę 26 595,00zł, która wystarczy na zakup pompy insulinowej dla chłopca oraz potrzebne wyposażenie związane z utrzymaniem pompy (transmiter, sensory, wkłucia i pojemniki). Aktualnie, wraz z Rodziną Natana jesteśmy w trakcie zakupu pompy insulinowej. Dziękujemy Wszystkim Darczyńcom za dokonanie wpłat i udostępnianie informacji o naszej zrzutce. W imieniu swoim i Natana dziękuje również Jego Mama:

 "Świat nasz runął kiedy okazało się, że Natan ma cukrzycę, której nie da się wyleczyć mimo wszelkich wysiłków. Kiedy okazało się ile kosztuje pompa, która ułatwi mu funkcjonowanie, nie było lepiej. Teraz wiem, że nie jesteśmy sami w tej walce i zawsze mogę liczyć na Wasze wsparcie. Dziękuję to banalne słowo, ale nie mam innego, by wyrazić moją wdzięczność. Każdemu z osobna i wszystkim razem. Za wsparcie, dobre słowo i wszystko co otrzymaliśmy. Dzięki temu będzie łatwiej walczyć bo wiem, że nie jestem w tym sama".

Fundacja "Kropla Szczęścia" jest organizacją non-profit (czyli działającą nie dla zysku) i z uzyskanych zbiórek nie pobiera żadnych prowizji, co oznacza, że wszystkie pozyskane środki finansowe są w pełni przeznaczone na realizacje celów statutowych.

Partnerzy i sponsorzy

Fanimani banner
Fanimani banner