cookies

„Kropla drąży skałę nie siłą,

lecz ciągłym padaniem.”

- Owidiusz

Pawełek - koniec leczenia

< Powrót 2022-08-10

Paweł, nasz podopieczny po ponad sześciu latach walki zakończył leczenie hormonem wzrostu. To wielkie szczęście dla Niego i Jego Rodziców, a dla nas ogromna satysfakcja, że mogliśmy pomóc temu dzielnemu chłopakowi w nierefundowanej i uciążliwej terapii. Paweł marzył o wzroście 170cm, osiągnął  168,5cm, ale i tak mówi, że jest niesamowicie szczęśliwy.

"Dziękujemy KAŻDEMU kto pomógł, kto przyczynił się do umożliwienia leczenia Pawła, kto wspierał dobrym słowem, organizacją wydarzeń, z których dochód był przeznaczony na leczenie Pawła. Dziękujemy Fundacji „Kropla Szczęścia” za wspieranie naszych działań na każdym etapie, za życzliwość, dobre serce i niesamowitą dobroć. Leczenie Pawła to podawanie codziennie dawki leku, to tak jak drążenie skały przez nieustannie kapanie kropli, kropla po kropli .. dla nas to KROPLE SZCZĘŚCIA." - mówią wdzięczni Rodzice.

Na tym jednak nie poprzestajemy. Paweł ma młodszego brata, który od ponad dwóch lat również jest leczony hormonem wzrostu. Jego leczenie potrwa jeszcze 7-8 lat i na ten cel Rodzina potrzebuje wsparcia i dodatkowych środków. Mocno trzymamy kciuki za Piotrusia.

 

Partnerzy i sponsorzy

Fanimani banner
Fanimani banner