cookies

Przekaż 1,5% podatku Fundacji z Myszkowa

Przekaz 1,5% podatku podopiecznym Fundacji Kropla Szczęścia z Myszkowa

Fundacja „Kropla Szczęścia” została założona w Myszkowie, by pomagać osobom dotkniętym uciążliwymi chorobami lub inwalidztwem oraz wypadkami losowymi, a także osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Fundacja "Kropla Szczęścia" jest organizacją non-profit (czyli działającą nie dla zysku) i z uzyskanych zbiórek nie pobiera żadnych prowizji, co oznacza, że wszystkie pozyskane środki finansowe są w pełni przeznaczone na realizacje celów statutowych. Teraz możesz to zrobić i Ty poprzez przekazanie swojego 1,5% podatku na jej konto.

Jak pomagać? 

Fundacja „Kropla Szczęścia” z Myszkowa powstała z inicjatywy osób, które lubią pomagać i dla których pomaganie stanowi potrzebę serca. Pomagać można na kilka sposobów, na przykład poprzez:

 

1 procent podatku przekaż Myszków rozlicz PIT

Pomoc każdego z nas

Jednak jeśli chcesz także w jeszcze jeden sposób przyczynić się do poprawy stanu życia podopiecznych i stać się darczyńcą Fundacji „Kropla Szczęścia” na inny sposób, przekaż swój 1,5% podatku na ten szczytny cel. To Twoje prawo, nie musisz z niego korzystać, ale pamiętaj, że w ten sposób sprawiasz, że dla wielu osób znów na niebie pojawia się słońce.

Jak przekazać 1,5% podatku?

Przekazanie 1,5% podatku na „Kroplę Szczęścia” będzie możliwe podczas składania corocznego rozliczenia PIT. Masz na to czas do końca kwietnia i wówczas możesz określić, jakiej fundacji (i czy w ogóle) przekażesz swoje pieniądze. Pamiętaj, że nawet najmniejsze sumy się liczą. Podopieczni Fundacji „Kropla Szczęścia” z Myszkowa potrzebują każdej formy pomocy, więc jeśli nawet 1,5% z Twojego podatku to tylko kilka złotych, dla podopiecznych Fundacji ma to duże znaczenie, gdyż „kropla drąży skałę nie siłą lecz ciągłym padaniem”.

Teraz wybór odpowiedniego podmiotu darowizny jest prosty. Często zrobisz to w programie internetowym czy poprzez oficjalną stronę podatkową rządu. Wystarczy, że wpiszesz tam nazwę wybranej fundacji albo wskażesz KRS 0000665435, który znajdziesz na stronie internetowej „Kropli Szczęścia”.

Nie zapominaj o potrzebujących!

Przekaż 1,5% podatku na śląską fundację „Kropla Szczęścia” i pomóż tym, którzy potrzebują Ciebie. Pamiętaj, że w takim wypadku nic nie tracisz, a 1,5% Twoich pieniędzy nie pochodzi bezpośrednio z Twojego portfela. Nie znajdzie się także na zwrocie nadpłaty podatku. To mały gest, który ma wielką moc. Nie zaprzepaść szansy, którą masz.

 

 

Partnerzy i sponsorzy

Fanimani banner
Fanimani banner